Quantcast

Shitet truall per ndertim, Biznes

  • 600 m
Reference Number
RF994693
Location
State
Albania
Address
Sarande
Contact
0682031526
Title
Shitet truall per ndertim
Lloji Tokës
Biznes
Çmimi m/2
€ 100,00
Lot Size
600 m
Additional information
Description
Zona/Rruga : Sarande,300 m nga deti

Shitet truall per ndertim me siperfaqe 600 m2,ne Sarande,me letra,toke e blere nga shteti,me dalje ne rruge kryesore dhe dytesore,cmimi 100 euro/m2.

AGJENSIA IMMOBILIARE CITY-AL
Blv.Bajram Curri
Cel.0682031526
[email protected]
[email protected]
www.realestatecity-al.com
  • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
    • Vlerësimi i tanishëm: 0
    • Totali votave: 0
  • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
  • Skano QR Code Skano QR Code
  • 3340 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Sarande) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind