shitete, Vlora, Agrare

€ 5
 • 500000 m
Reference Number
RF504990
Location
State
Albania
Country
Vlora
Address
nidis tragjasit dhe radhimes
Title
shitete
Lloji Tokës
Agrare
Çmimi m/2
€ 5
Lot Size
500000 m
Additional information
Description
shitet tok eme dokumenta te trashguara venddhja midis tragjasit dhe radhimes
shume shpejet do kaloi rruga sip 500000 m2 cmimi fantastike 5 eur m2
per cdo informacion kontaktoni cl 0692107238
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 3662 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Vlora, nidis tragjasit dhe radhimes) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind