Quantcast

Tirane, shes toke me sip 2.400 m² cmimi 150 Euro/, Biznes

€ 360.000,00
 • 2400 m
Reference Number
RF979318
Location
State
Albania
Address
Tek Liqeni
Contact
355662567777
Title
Tirane, shes toke me sip 2.400 m² cmimi 150 Euro/
Lloji Tokës
Biznes
Çmimi m/2
€ 150,00
Lot Size
2400 m
Additional information
Description
Zona/Rruga : Tek Liqeni

Per me teper detaje dhe foto, vizitoni faqen: http://eaglesestate.com/sq/property/land/tirane/id-0058

Përmbledhje

Çmimi: 360 000€
Tipi kontratës: Shitje
Tipi: Tokë
Vendndodhja: Tirane
Sipërfaqja: 2 400m2
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 3309 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Tek Liqeni) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind