Tirane, shes toke me sip 2.400 m² cmimi 150 Euro/, Tirana, Biznes

€ 360.000
 • 2400 m
Reference Number
RF979318
Location
State
Albania
Country
Tirana
Qyteti
Tiranë
Address
Tek Liqeni
Contact
355662567777
Title
Tirane, shes toke me sip 2.400 m² cmimi 150 Euro/
Lloji Tokës
Biznes
Çmimi m/2
€ 150
Lot Size
2400 m
Additional information
Description
Zona/Rruga : Tek Liqeni

Per me teper detaje dhe foto, vizitoni faqen: http://eaglesestate.com/sq/property/land/tirane/id-0058

Përmbledhje

Çmimi: 360 000€
Tipi kontratës: Shitje
Tipi: Tokë
Vendndodhja: Tirane
Sipërfaqja: 2 400m2
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 2881 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, Tek Liqeni) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind