TOK, Durres, Banimi

€ 120
 • 3400 m
Reference Number
RF639241
Location
State
Albania
Country
Durres
Address
L 14 RR E KOMBIT
Contact
0695683257
Title
TOK
Lloji Tokës
Banimi
Lot Size
3400 m
Additional information
Description
OKAZION Shitet truall 3400 m katror ne Spitall L.14 RR. e Kombit (Durres) Eshte i pershtatshem si per biznes ashtu edhe per pallate pasi eshte i favorizuar nga fakti qe eshte perball Universitetit Aleksander Moisiut dhe ngjitur me godinat e konvikteve te tij., cmimi 120,000 EURO epa diskutueshme, tel 0695683257,
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 4231 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Durres, L 14 RR E KOMBIT) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind