Quantcast

TOKE E KATEGORISE TRUALL PER BIZNES, Biznes

Lek 5.500.000,00
  • 1250 m
Reference Number
RF475429
Location
State
Albania
Address
Buze rruges nacionale; aty ku ndan Elbasani me Librazhdin
Contact
0689014553
Title
TOKE E KATEGORISE TRUALL PER BIZNES
Lloji Tokës
Biznes
Lot Size
1250 m
Additional information
Description
SHITET - TOKE PER BIZNES BUZE RRUGES NACIONALE ELBASAN-LIBRAZHD. TOKA KA NJE SIPERFAQE PREJ 1250 M² DHE NJE POZICION IDEAL PER ZHVILLIMIN E NJE AKTIVITETI TREGETAR CFAREDO. NE TE MUND TE REALIZOHET CDO LLOJ NDERTIMI PASI I ESHTE NDERRUAR KATEGORIA E TOKES (nga bujqesore ne toke per ndertim). CMIMI TEPER I ARSYESHEM DHE I DISKUTUESHEM. Per me shume informacion kontaktoni ne nr. vod. club 068 90 14 553
  • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
    • Vlerësimi i tanishëm: 0
    • Totali votave: 0
  • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
  • Skano QR Code Skano QR Code
  • 3313 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Buze rruges nacionale; aty ku ndan Elbasani me Librazhdin) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind