Quantcast

Toke ne shitje te Kryegjyshata, Tirane

 • 10000 m
Reference Number
RF145233
Location
State
Albania
Address
Rruga Ali Demi
Contact
0673333381
Title
Toke ne shitje te Kryegjyshata, Tirane
Çmimi m/2
€ 70,00
Lot Size
10000 m
Additional information
Description
Toka ndodhet pas Qendres Boterore Bektashiane ne Tirane, me siperfaqe 10’000 m2.
Me dokumenta te rregullta pronesie, toka eshte e pershtatshme per ndertimin e vilave.
Zona eshte studiuar dhe po zhvillohet ne ndertimin e komplekseve te vilave.
Gjendet vetem 200 m nga rruga kryesore Ali Demi. Cmimi: 70 eur/ m2 i padiskutueshem . Info: 06733 33381
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 2919 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Rruga Ali Demi) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind