Quantcast

Toke shitje Gjipe, Vlore

€ 210.000,00
 • 7000 m
Reference Number
RF854333
Location
State
Albania
Address
Gjipe
Contact
0673333381
Title
Toke shitje Gjipe, Vlore
Çmimi m/2
€ 30,00
Lot Size
7000 m
Additional information
Description
Toka gjendet ne nje nga plazhet me te bukur te Rivieres Jugore te Shqiperise.
Me siperfaqe 7000 m2 shtrihet ne vijen e dyte te bregdetit te Gjipes, rreth 300 m larg. Ky plazh njihet mjaft mire per bukurine e detit dhe ajrit te paster te pyjeve te zones. Toka mund te sherbeje si per ndertimin e nje rsorti turistik ashtu edhe per investime strategjike te sezonit veror. Cmimi: 30 eur/m2 Informacion: Jona real estate 06733 33381


 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 1964 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Gjipe ) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind