Quantcast

TRUALL IDEAL PER NDERTIM

Lek 5.000.000,00
  • 800 ft
Reference Number
RF100036
Location
State
Albania
Address
FUSHE MBRET
Contact
0689014553
Title
TRUALL IDEAL PER NDERTIM
Lot Size
800 ft
Additional information
Description
TRUALLI KA NE TAPI 1117 M² POR SHITEN VETEM 800 M² PASI NJE PJESE E PRONES ESHTE E ZENE ME RRUGE. KY TRUALL ESHTE SHUME I PERSHTATSHEM PER NDERTIM PASI KUFIZOHET NGA 3 ANE ME RRUGE DHE ESHTE NIVELUAR ME NJE SHTRESE TE NGJESHUR ZHAVORI. SHUME PRANE TIJ DO TE KALOJE SE SHPEJTI UNAZA E JASHTME E QYTETIT. KJO PRONE KA QENE PAJISUR ME LEJE NDERTIMI PER KALCETO E CILA NUK ESHTE ZBATUAR. KA KUFI TE PERCAKTUAR MIRE ME ANE TE NJE MURI BETONI.
PER ME TEPER INFORMACION NA KONTAKTONI NE NR. VODAFON CLUB 068 90 14 553
  • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
    • Vlerësimi i tanishëm: 0
    • Totali votave: 0
  • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
  • Skano QR Code Skano QR Code
  • 5098 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , FUSHE MBRET) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind