Quantcast

Truall ne shitje, Okazion,, Agrare

€ 180.000,00
  • 6000 m
Reference Number
RF201590
Location
State
Albania
Address
Tapiz Kamez
Contact
0692461852
Title
Truall ne shitje, Okazion,
Lloji Tokës
Agrare
Çmimi m/2
€ 30,00
Lot Size
6000 m
Additional information
Description
Shitet, shtepi dy kateshe me siperfaqe 200 m2 katror kati totalisht e mobiluar, me tapi hipotek, certifikat pronesie, plus tok 6000m2 ,Shtepia eshte e perfshire ne cmim,prej 30 euro per meter katror.toka eshte pemtore, e mrembajtur dhe e punuar, ne gjendje shume te mire, pozicion strategjik, pamje panoramike.Adresa tapiz, per me teper kontaktoni ne nr:0692461852
  • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
    • Vlerësimi i tanishëm: 4
    • Totali votave: 1
  • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
  • Skano QR Code Skano QR Code
  • 4401 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Tapiz Kamez) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind