Quantcast

ULLISHTE ME POZICION FANTASTIK 3056 M² ME TAPI

Lek 2.500.000,00
 • 3056 ft
Reference Number
RF114060
Location
State
Albania
Address
SHUME PRANE PRITES SE ZARANIKES
Contact
0689014553
Title
ULLISHTE ME POZICION FANTASTIK 3056 M² ME TAPI
Lot Size
3056 ft
Additional information
Description
ULLISHTA KA 100 RRENJE ULLINJ NE PRODHIM DHE NDODHET BUZE ZARANIKES. KA NJE EKSPOZIM SHUME TE MIRE NDAJ DIELLIT DHE CERTIFIKATE PRONESIE TE RREGULLT. CMIMI ESHTE 2.5 MILJON LEKE (I DISKUTUESHEM). PER ME TEPER INFORMACION NA KONTAKTONI NE NR. VODAFON CLUB 068 90 14 553
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 4053 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , SHUME PRANE PRITES SE ZARANIKES) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind