Quantcast

URGJENTE / SHITET TOKE 2761 M² BRENDA VIJES VERDHE

Lek 20.000.000,00
  • 2761 m
Reference Number
RF102711
Location
State
Albania
Address
RR. DYLI HAXHIRE (PRANE TREGUT TE RI AGRO-USHQIMOR)
Contact
0689014553
Title
URGJENTE / SHITET TOKE 2761 M² BRENDA VIJES VERDHE
Lot Size
2761 m
Additional information
Description
URGJENTE / SHITET TOKE 2761 M² NE RRUGEN DYLI HAXHIRE (PRANE TREGUT TE RI AGRO-USHQIMOR). TOKA NDODHET BRENDA VIJES SE VERDHE TE QYTETIT DHE ESHTE E PERSHTATSHME PER CDO LLOJ NDERTIMI. SHITET ME NJE CMIM SHUME KONKURUES DHE KA CERTIFIKATE TE RREGULLT PRONESIE. PER ME TEPER INFORMACION NA KONTAKTONI NE NR. VODAFON CLUB 068 90 14 553 OSE NA NDIQNI NE https://www.facebook.com/Group.3A.Koncept
  • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
    • Vlerësimi i tanishëm: 0
    • Totali votave: 0
  • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
  • Skano QR Code Skano QR Code
  • 5071 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , RR. DYLI HAXHIRE (PRANE TREGUT TE RI AGRO-USHQIMOR)) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind