Quantcast

Dry Cleaning

Reference Number
RF192583
Location
State
Albania
Address
Rruga e Dibres, mes farmacise 10 dhe Medreses
Title
Dry Cleaning
Contact
0683935922
Additional information
Description
Dry Cleaning me nje eksperience 17 vjecare ne tregun shqiptare ju ofron sherbimin me cilesor. Gjeni prane nesh perkujdesjen, shpejtesine dhe sherbimin me te mire. Te ne gjeni sherbimin e pastrimit te veshjeve te materialeve te ndryshme si lekure, kostume te materialeve delikate, dhe veshje te ndryshme te tjera. Pervec veshjeve sigurojme pastrimin e materialeve si jorgane, batanije, mbulesa delikate e te tjera si keto. Transporti mund te sigurohet nga ne ose ju mund te sillni vete produktet tuaja.
Me ne do ngeleni te kenaqur!
  • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
    • Vlerësimi i tanishëm: 5
    • Totali votave: 1
  • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
  • Skano QR Code Skano QR Code
  • 4135 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Rruga e Dibres, mes farmacise 10 dhe Medreses) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind