Quantcast

Magjia e Ndriçimit, Tirane

Reference Number
RF246014
Location
State
Albania
Qyteti
Tirane
Address
rr. Siri Kodra, prane ish frigoriferit
Title
Magjia e Ndriçimit
Contact
0672030164
Additional information
Description
Ne ju ofrojme produktet me te mira me cmimet me te konkurueshme, mund te gjeni risine e ndricimit led ne variantin e ti me cilesor, ofrojme te gjith llojet e ndricimit, spote te shumellojshme te te gjitha madhesive, formave dhe ngjyrave, shiritat led te te gjitha llojeve, abazhure tavanor, anesor, stativ, mural, kristalier, ndricim industrial, abazhure bronz, hekur i rrahur, klasik, modern, abstrakt, futuristik, swarovski, abazhure te thjeshte dhe ekonomik, llampa, stabilizator, gjithcka ju nevojitet per ate qe i jep atmosfere ambienteve tuaja! Ne realizojme magjine e ndricimit! Na kontaktoni ne 0672030164
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Totali votave: 1
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 8456 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Tirane, rr. Siri Kodra, prane ish frigoriferit) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind