Quantcast

Rrobaqepesi ne Tirane

Reference Number
RF211563
Location
State
Albania
Title
Rrobaqepesi ne Tirane
Contact
0684081145
Additional information
Description
“Arben Kallanxhi- rrobaqepesi tradicionale”, eshte nje rrobaqepesi tradicionale per meshkuj . Ne ofrojme veshje formale te qepura dhe te personalizuara ne varesi te klientit per te cilin qepet veshja , e gjitha kjo duke kombinuar cmimet konkuruese me nje cilesi te larte .
Tek “Arben Kallanxhi- rrobaqepesi tradicionale” ti mund te zgjedhesh modelin qe te pelqen dhe te pershtatet me shume , llojin e copes me te cilen deshiron te kesh kostumin tend .
Tek ne puna e dores eshte gjithcka sepse motoja jone eshte “Tradicionalja eshte gjithmone ne mode” . Per kete arsye perpara se kostumi te behet gati per tu marre , klientit I behen nje seri provash , per te beret e mundur qe kostumi qe ai do te marri do te jete perfekt per fizikun e tij .

Veshjet e meposhtme jane te gjitha ato qe “Arben Kallanxhi- rrobaqepesi tradicionale” mund te gjepe per te gjithe ju :

Kostum casual dhe per mbremje
Pantallona casual dhe per mbremje
Xhakete casual dhe per mbremje
Xhakete sportive

Pse jemi me te miret ?

Cilesi e lart dhe sherbim cilesore Cdo kostumi tek ne I kushtohet vemendja maksimale dhe kurohet me kujdes cdo detaje , per ta bere secilin kostum sin je krijese me vete te personalizuar sipas deshirave dhe nevojave te klientit ne fjale . Ne punojme ne nje kod te rrepte etike dhe dyert tona jane gjithmone te hapura per te gjithe .

Kush jemi ne ?
“Arben Kallanxhi- rrobaqepesi tradicionale” zhvillon aktivitetin e saj tashme prej 25 vjetesh , nje experience shume e gjate e perqendruar kryesisht ne konfeksionim e kostumeve dhe te gjitha veshjeve te meshkujve me nje cilesi te denje per rrobaqepesine e lart .
Arben Kallanxhi , I cili eshte edhe rrobaqepesi kryesore eshte mjeshter I kategorise se shtate , kategorine me te lart ne shkollen qe perdoret per te ndare dhe specilizimet ne kete fushe . Pra ka titullin mjeshter per veshje meshkujsh.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 4874 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, ) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind