Quantcast

Anaida, hidrosanitare

Reference Number
RF156702
Location
State
Albania
Address
Siri Kodra Blloku magazinave, ish-frigoriferi
Contact
0694025685
Title
Anaida, hidrosanitare
Additional information
Description
Kompania Anaida prej 15 vitesh ne tregun shqiptar, distributor ekskluziv i "TESY" dhe "GRANDI" , bolieret me te mire ne treg! Distributor i kompanive te medha si "Roca", "Fayans", "ECE" etj. Sjell per ju produkte nga me te ndryshmet teper cilesore si kabina dushi, boliere, vaska, hidromasazh, sanitare, e cdo gje qe ju kerkoni.
Ju garantojme cilesine me te mire!
  • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
    • Vlerësimi i tanishëm: 0
    • Totali votave: 0
  • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
  • Skano QR Code Skano QR Code
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Siri Kodra Blloku magazinave, ish-frigoriferi) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind