Quantcast

Genesis shpk

Reference Number
RF606430
Location
State
Albania
Address
Rr. Siri Kodra- Blloku Magazinave
Title
Genesis shpk
Contact
0682888617
Additional information
Description
Genesis eshte nje kompani sherbimi pastrimi me nje eksperience prej 13 vitesh ne tregun grek dhe prej 8 vitesh operon ne tregun tone, duke sjelle eksperiencen e larte, cilesine ne sherbim, dhe korrektesine maksimale kundrejt jush. Ju ofron siguri ne larjen dhe desinfektimi e llojeve te ndryshme te objekteve, te te gjitha formave, si: tapete, lekura, sixhade, kolltuqe, karrige, dysheke, tapiceri makine etj. Operon me detergjente ECO per te siguruar nje pasrim te pademshem per shendetin tuaj. Transporti ju ofrohet falas.
Genesis eshte nder firmat e vetme qe sjell ne Shqiperi "Allerg STOP Repellent", spray anti-alergjik per sigurine e shendetit dhe rehatise tuaj.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 6728 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Rr. Siri Kodra- Blloku Magazinave) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind