Quantcast

Rezervo apartamente,dyqane me 800 eu/m2

Reference Number
RF971121
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Title
Rezervo apartamente,dyqane me 800 eu/m2
Contact
0682097678
Additional information
Description
Euro-3D nisur punimet ne zonen e Selites. Godine banimi dhe sherbimi. 5 dhe 6 kate banimi,2 kate parkim nen toke.Vazhdojme punimet. Nxitoni te rezervoni apartamente, dyqane apo vend parkimi. Rezervimet e hershme jane investimi me i zgjuar. Per info. 0682097678
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 963 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind