Quantcast

AS-Tenda

Reference Number
RF427720
Location
State
Albania
Address
Rruga Ferit Xhajko
Title
AS-Tenda
Additional information
Description
AS-Tenda.
Nje nder kompanit me te vjetra ne treg per punime tenda, qepena, grila.
Serioziteti, cilesia dhe korrektesia ndaj klientit, eshte ajo qe ne na karakterizon dhe
na ka bere te jemi ne kete treg per nje kohe kaq te gjate.
Sherbimet cilesore me mjetet me te mira per montimin e tendave dhe realizimi ne kohe te shkurter.
Synimi jone, te ecim me te njejtin hap te kerkeses.

Sherbimet tona:

Tenda dielli,
1 Tenda per shtepi
2 Tenda per biznese
a)Tenda druri
b)Tenda bracio
c)Tenda capotino

Qepena.
1 Qepena manual
2 Qepena elektrik

Grila.
1 Grila veneciane
2 Grila vertikale


Ofrohet dhe sherbimi i mirembajtjeve te tendave qepenave, si dhe montimi ose cmontimi i tyre.
  • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
    • Vlerësimi i tanishëm: 5
    • Totali votave: 3
  • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
  • Skano QR Code Skano QR Code
  • 5986 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Rruga Ferit Xhajko) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind