Quantcast

Beta Mobileri

Reference Number
RF357615
Location
State
Albania
Address
Adresa:1-Pallatet Gintash Laprake,Tirane (AL) 2-Ish reparti i Telezimit, Elbasan (AL)
Title
Beta Mobileri
Contact
0672010125
Additional information
Description
Beta Mobileri, fabrikë moderne e përpunimit te drurit. Teknologji italiane, staf i kualifikuar, inovacion i vazhdueshëm.
Lider në treg per mobilimin e lokalit, restorantit, shtëpisë, zyrës, shkollës etj.
Asistencë dhe korrektësi, nën kujdesin e inxhinierëve dhe arkitektëve të kompanisë.
Ndër kompanitë e para në fushen e mobilimit, themeluar në qytetin e Elbasanit që prej vitit 1999, duke krijuar një gamë të gjerë produktesh për tregëtim si:
Karrige, Tavolina, Divanë, Kompletë kolltukësh, Aksesorë, Dyshekë të përmasave të ndryshme etj.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Totali votave: 1
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 10894 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Adresa:1-Pallatet Gintash Laprake,Tirane (AL) 2-Ish reparti i Telezimit, Elbasan (AL)) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind