Quantcast

Kolltuqe me porosi dhe riparime cel. 0692633232

Reference Number
RF111758
Location
State
Albania
Address
rr. Kongresi i Manastirit, prane spitalit Ikeda,perballe shkolles Çajupi
Title
Kolltuqe me porosi dhe riparime cel. 0692633232
Contact
35542360801
Additional information
Description
Firme e dedikuar dhe e specializuar per punim me porosi te kolluteqeve. Eksperienca e jone eshte shumevjecare dhe shume punime tona te parealizueshme nga askush tjeter ne treg na bejne unikal. Kemi punuar disa nga skenat me te rendesishme si ajo e "Zone e Lire", "Dancing with the Stars" e shume te tjera na kontaktoni ne :
nr. tel.04 236 0801 dhe nr. cel. +355 69 2633232
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 10255 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , rr. Kongresi i Manastirit, prane spitalit Ikeda,perballe shkolles Çajupi) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind