Quantcast

Mobileri JATA

Reference Number
RF984818
Location
State
Albania
Address
Rr. Ali Demi
Title
Mobileri JATA
Contact
0672333273
Additional information
Description
Mobileri Jata me nje eksperience 14 vjecare ne tregun shqiptar ju ofron punimet me cilesore,sipas kerkesave dhe deshirave tuaja. Ne ju ofrojme sherbim ne shume aspekte si ARREDIME. DHOMA GJUMI, GUZHINA, MINIBARE, PORTMANTO, TAVOLINA e gjithcka qe ju deshironi! Per ne cdo klient eshte i vecante, per kete arsye ne punojme me porosi sipas kerkesave e nevojave tuaja.
Deshira juaj eshte detyrimi yne!
  • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
    • Vlerësimi i tanishëm: 0
    • Totali votave: 0
  • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
  • Skano QR Code Skano QR Code
  • 10686 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Rr. Ali Demi) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind