Quantcast

Mobileri Vllaznia

Reference Number
RF191489
Location
State
Albania
Address
Rr. Ferit Xhajko ,ngjitur me restorant "Durresi"
Title
Mobileri Vllaznia
Contact
0682020899
Additional information
Description
Mobileri Vllaznia ju ofron eksperiencen e saj 20 vjecare ne tregun e mobiljerise. Ju mund te arredoni shtepine, zyren, lokalin apo hotelin tuaj duke ruajtur tendencat e fundit. Kompani lider tashme per prodhimin e produkteve te ndryshme si kolltuqe, divane, susta dhe dysheke dhe cdo mobiljerie qe ju deshironi, e personalizuar sipas kerkesave tuaja specfike. Te gjitha vijne me nje cilesi te larte dhe cmime konkuruese ne treg. Na kontaktoni ne 068 20 20 899 dhe do mbeteni te kenaqur!
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 1
  • Totali votave: 1
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 11629 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Rr. Ferit Xhajko ,ngjitur me restorant "Durresi") via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind