Quantcast

Mobilje me Porosi te rr. Barrikadave 0682024752

Reference Number
RF137002
Location
State
Albania
Address
rr. Barrikadave, perballe shkolles "Lidhja e Prizrenit"
Title
Mobilje me Porosi te rr. Barrikadave 0682024752
Contact
0682024752
Additional information
Description
Firma jone eshte ekzistente ne treg prej disa vitesh, duke ruajtur nje reputacion per cilesine e punimit dhe realizimin e cdo kerkese. Materialet me te mira dhe punimet me te arrira. Gjendemi afer qendres se Tiranes dhe mund tna kontaktoni ne nr. 068 20 24 752
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 8185 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , rr. Barrikadave, perballe shkolles "Lidhja e Prizrenit") via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind