Quantcast

Apartament ne Shengjin, royal palace, 62 m

Reference Number
RF881759
Location
State
Albania
Address
royal palace
Contact
00355686662800
Additional information
Title
Apartament ne Shengjin
Kategoria
Pushimi
Dhoma
2
Toilets
1
Lot Size
62 m
Garage
No
Elevator
Yes
Plan
4
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
apartamente eshte 1+1 por behet me 2+1 dhe eshte super kualitet dhe cilesi .
me qertifikate ne dore .
cmimi 40.000 euro
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Totali votave: 1
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 3314 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , royal palace) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind