Quantcast

Dhoma plazhi ne Borsh, BORSH, 1 m

Reference Number
RF174184
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Vlores
State Level 2
Sarandë
Address
BORSH
Contact
0695386338
Additional information
Title
Dhoma plazhi ne Borsh
Toilets
1
Lot Size
1 m
Garage
No
Elevator
No
Description
Jepen me qera dhoma plazhi ne Shkalle Borsh te rruga e plazhit,te mobiluara me te gjitha kushtet 20 meter nga deti.Disponojm hyrje 1+1per 4 persona dhe garzoniere per 2 persona.Cmimi varion ne baze te kohes qe ju intereson.Per me teper telefononi ne nr tel 0695386338 ose ne WhatsApp ne 0696124416
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 1.5
  • Totali votave: 2
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 7116 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Vlores, Sarandë, BORSH) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind