Quantcast

Ndjeni relaks gjate pushimeve tuaja!, Spille, 50 m

Reference Number
RF160219
Location
State
Albania
Address
Spille
Contact
0686841778
Additional information
Title
Ndjeni relaks gjate pushimeve tuaja!
Kategoria
Pushimi
Lot Size
50 m
Garage
No
Elevator
No
Plan
1
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Shtepi pushimi ne nje nder plazhet me te preferuara te Adriatikut, ne nje shtepi qe ofron komoditetin per nje familje me dhome matrimoniale dhe dhome per femije me vete. Gjeni rehatine, paqen, pushimet tuaja ideale. Plazhi eshte vetem 7 minuta larg, ku do gjeni ujin e paster, reren kuruese dhe pishat e fresketa.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 2.5
  • Totali votave: 2
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 8523 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Spille) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind