Quantcast

Dhurata e Angelina Jolie për Brad Pitt: Një ishull (foto)

27.12.2013


Dashuria e tyre për njëri-tjetrin nuk është vënë asnjëherë në dyshim, por Angelina Jolie e ka përforcuar me sa duket thellësinë e ndjenjave të saj për Brad Pitt, duke i blerë një ishull në formë zemre.

Aktorja thuhet se ka paguar 12.200.000 stërlina për të izoluar Petran, ndërsa Brad përgatitet për të festuar ditëlindjen e tij të 50-të më 18 dhjetor.

Një burim ka thënë për Mirror se, sapo Angelina ka dëgjuar për ishullin se ishte në shitje, ajo ka kërkuar ta shikojë atë, duke mbetur e impresionuar. Shtëpia, e cila është dizenjuar nga arkitekti i preferuar i Brad Pitt është e përkryer për takime romantike dhe për qëndrim me familjen.


Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Accedi
Nome utente
Password
Hai dimenticato la password? Ricorda