Quantcast

Stil dhe eleganc ne 30 m/2

01.02.2014
Ky apartament i vogel per 34 m/2 tregon nje stil dhe nje eleganc jan te mundura dhe ne siperfaqe te vogla. Ideuar dhe
projektuar nga Michel Design Studio ne bashkpunim me konrad Ordecki marangozi qe eshte marr me arredimet
me porosi , kjo gazoniere e vogel eshte e pershtatur nje eficence dhe funksionaliteti maksimal.

Ndodhur ne Poloni , apartamenti eshte i perbere nga nje hyrje vogel , zona dite/nate me nje kuzhine me pamje ,
dhe nje tualet . Hepesirat e banimit jan kompakte ne nje siperfaqe unike arreduar me mobilie me porosi per te
shfrytezuar ne menyr maksimale gjith hapesiren e pasur ne dispozicion.Perdorimi i ngjyrave dhe detajeve krijojn 
nje ndarje te dukshme brenda gazonieres. Nje tualet i mir projektuar kthehet nje zone qetesimi me vasken e
hidromasazhit. Shpi.al

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Accedi
Nome utente
Password
Hai dimenticato la password? Ricorda