Quantcast

Apartament 1+1 i mobiluar, te "Shkolla Kuqe&, Affitto

€ 300,00 / Per mese
 • 160 m
Reference Number
RF124406
Collocazione
States
Albania
States Level 1
Qarku i Tiranes
Indirizzo
Rruga "Thanas Ziko", afer te "Shkolla Kuqe"
Contato
0694370227
Titolo
Apartament 1+1 i mobiluar, te "Shkolla Kuqe&
Proprietà per
Affitto
Tipi
1+1
Tempo affitto
Per mese
Tipo proprietà
Cabin/Cottage
Square Feet
60 m
Lot Size
60 m
Bagni
1
Kati
4
Rikonstruktuar
Garage
No
Ascensore
No
Commenti per i prezzi
I PaDiskutueshëm
Additional information
Caratteristiche proprietà
 • Scantinato
 • Piscina
 • Stanza comune
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Central Air
 • Dining Room
 • Disability Features
 • Laundry Room
 • Fireplace
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Spa/Hot Tub
Descrizione
Apartamenti ndodhet në katin e katërt (jo i fundit) të një pallati ekzistues, i lokalizuar në afërsi te “Shkolla Kuqe”. Ka me pak se 2 vjet që apartamenti është rikonstruktuar totalisht, duke u ripropozuar me një tjetër organizim hapësinor.
Hyrja në apartament të orjenton drejt zonës së ditës me divan komodë, ambjent gatimi te ndricuar natyralisht dhe ambjent ngrënie të ndërthurur në menyrë harmonike. Dhoma e gjumit me krevat matrimonial dhe dollap të madh ofron hapësira komode dhe funksionale. Apartamenti shërbehet nga një tualet me dritare, gabine dushi, hidro-sanitare cilësore.
Të gjitha ambjentet janë të mobiluara me shije dhe ne harmoni me njëra-tjetrën.
Orjentimi drejt Jug-ut i jep apartamentit një vlerë të shtuar duke gëzuar dritën natyrale përgjate harkut ditor.
Dhurojini vetes dhe familjes suaj një jetesë komode në këtë apartament të dashur dhe familjar. Nxitoni për një vizitë në pronë!
Na kontaktoni: 0694370227
HABITAT Real Estate Experts,Orari 09.00-21.00
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 83 Mostra
Nome del tuo amico *
Email del tuo amico *
Nome
La tua Email
Messaggio
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Rruga "Thanas Ziko", afer te "Shkolla Kuqe", Per mese) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Caricamento ...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Accedi
  Nome utente
  Password
  Hai dimenticato la password? Ricorda