Quantcast

Apartament 1 + 1 me qera ne zonen e Brrylit, Affitto

€ 250,00 / Per mese
 • 160 m
Reference Number
RF205071
Collocazione
States
Albania
States Level 1
Qarku i Tiranes
States Level 2
Tirana
Indirizzo
Bulevardi Zhan D`Ark
Contato
0673333382
Titolo
Apartament 1 + 1 me qera ne zonen e Brrylit
Proprietà per
Affitto
Tipi
1+1
Tempo affitto
Per mese
Tipo proprietà
Cabin/Cottage
Square Feet
60 m
Lot Size
60 m
Bagni
1
Kati
3
Rikonstruktuar
No
Garage
No
Ascensore
No
Commenti per i prezzi
I Diskutueshëm
Additional information
Caratteristiche proprietà
 • Scantinato
 • Piscina
 • Stanza comune
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Central Air
 • Dining Room
 • Disability Features
 • Laundry Room
 • Fireplace
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Spa/Hot Tub
Descrizione
Apartamenti gjendet ne Bulevardin Zhan D`Ark, ne zonen e Brrylit ne Tirane.
Shtrihet ne katin e III-te te nje pallati relativisht te ri, ndertuar ne vitin 2002.
Siperfaqja prej 60 m2 organizohet ne: sallon ndenje, aneks gatimi, dhome matrimoniale, tualet dhe korridor.
Banesa ofron mobilim bashkekohor, eshte e pajisur me te gjitha pajisjet elektroshtepiake te nevojshme; si dhe eshte plot ndricim natyral.
Cmimi 30000 leke/muaj
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 121 Mostra
Nome del tuo amico *
Email del tuo amico *
Nome
La tua Email
Messaggio
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Bulevardi Zhan D`Ark, Per mese) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Caricamento ...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Accedi
  Nome utente
  Password
  Hai dimenticato la password? Ricorda