Quantcast

Apartament 1+1 me QIRA - Kompleksi "Magnet&qu, Affitto

€ 350,00 / Per mese
 • 180 m
Reference Number
RF140379
Collocazione
States
Albania
States Level 1
Qarku i Tiranes
States Level 2
Tirana
Indirizzo
Kompleksi "Magnet"- Pallati "Ara"
Contato
0694370227
Titolo
Apartament 1+1 me QIRA - Kompleksi "Magnet&qu
Proprietà per
Affitto
Tipi
1+1
Tempo affitto
Per mese
Tipo proprietà
Cabin/Cottage
Square Feet
80 m
Lot Size
80 m
Anno di Construzione
2017
Bagni
1
Kati
5
Rikonstruktuar
No
Garage
No
Ascensore
Commenti per i prezzi
I PaDiskutueshëm
Additional information
Caratteristiche proprietà
 • Scantinato
 • Piscina
 • Stanza comune
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Central Air
 • Dining Room
 • Disability Features
 • Laundry Room
 • Fireplace
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Spa/Hot Tub
Descrizione
Apartament 1+1 me QIRA totalisht i mobiluar

Shijoni Tiranën nga një tjetër dimension: zgjidhni të jetoni në një apartament pjesë të një rezidence të projektuar nga arkitekti me famë botërore Daniel Libeskind. Eksperienca do të jetë unike!

Apartamenti ndodhet në katin e 5-të në Kompleksin “Magnet”, një kompleks rezidencial plot dritë dhe hapësira, arkitekturë moderne dhe standarte të larta bashkëjetese.
Apartamenti propozohet totalisht mobiluar: një korridor hyrës të orienton drejt sallës në të cilën shkrihen harmonikisht këndi i ndenjes, këndi i gatimit (me lavastovilje) dhe ngrënia. Nga salla kemi akses ne një ballkon i cili shoqëron në menyrë organike të gjithë gjatesinë e apartamentit. Dhoma e gjumit matrimoniale ofron hapësirën e nevojshme dhe është e ndricuar nga një vetratë me akses në ballkon. Apartamenti shërbehet nga një tualet me dritare, me pllaka dhe hidro-sanitare të përzgjedhura.
Hapësirat në korridor propozohen të mobiluara me dollapë garderobë dhe lavatrice.
Propozojeni këtë pronë edhe tek miqtë tuaj të huaj që do të jetojnë në Tiranë për një ose me shumë vjet.

Na kontaktoni për një vizitë në pronë: ☎️0694370227
HABITAT Real Estate Experts,Orari 09.00-21.00
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 26 Mostra
Nome del tuo amico *
Email del tuo amico *
Nome
La tua Email
Messaggio
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Please sign in or sign up to post comments
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Kompleksi "Magnet"- Pallati "Ara", Per mese) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Caricamento ...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Accedi
  Nome utente
  Password
  Hai dimenticato la password? Ricorda