Quantcast

Apartament 2+1 i mobiluar me QIRA, Affitto

€ 350,00 / Per mese
 • 2130 m
Reference Number
RF819116
Collocazione
States
Albania
States Level 1
Qarku i Tiranes
States Level 2
Tirana
Indirizzo
Liqeni i Thate
Contato
0694098578
Titolo
Apartament 2+1 i mobiluar me QIRA
Proprietà per
Affitto
Tipi
2+1
Tempo affitto
Per mese
Tipo proprietà
Cabin/Cottage
Square Feet
130 m
Lot Size
130 m
Anno di Construzione
2017
Bagni
2
Kati
1
Rikonstruktuar
No
Garage
Ascensore
Commenti per i prezzi
I PaDiskutueshëm
Additional information
Caratteristiche proprietà
 • Scantinato
 • Piscina
 • Stanza comune
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Central Air
 • Dining Room
 • Disability Features
 • Laundry Room
 • Fireplace
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Spa/Hot Tub
Descrizione
Apartamenti ndodhet në një pallat me punime cilësore, në një zonë të qetë, shumë pranë Liqenit Artificial.
Apartamenti ka planimetri shumë të rregullt me hapësira dhe sipërfaqe të bollshme,
Sipërfaqet e brendshme organizohen në një korridor të madh hyrës, zona living, ngrënies dhe gatimit gërshetohen bukur dhe plotësohen edhe nga aksesi në një ballkon me pamje nga Perëndimi. Zona e natës përbëhet nga dhoma matrimoniale me tualet personal, dhoma e femijëve dhe një tualet me dritare.
Apartamenti ka mobilim të ri.
Parkim i lire poshtë pallatit.

Na kontaktoni për një vivitë në pronë: 0694098578
HABITAT Real Estate Experts,Orari 09.00-21.00
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 215 Mostra
Nome del tuo amico *
Email del tuo amico *
Nome
La tua Email
Messaggio
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Liqeni i Thate, Per mese) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Caricamento ...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Accedi
  Nome utente
  Password
  Hai dimenticato la password? Ricorda