Quantcast

Apartament 3+1 me qira pranë Rezidencës "Kodr, Affitto

€ 500,00 / Per mese
 • 2130 m
Reference Number
RF683378
Collocazione
States
Albania
States Level 1
Qarku i Tiranes
States Level 2
Tirana
Indirizzo
Kodra e Diellit
Contato
0696092993
Titolo
Apartament 3+1 me qira pranë Rezidencës "Kodr
Proprietà per
Affitto
Condizione
Nuovo
Tipi
3+1
Tempo affitto
Per mese
Tipo proprietà
Cabin/Cottage
Çmimi m/2
€ 4,00
Square Feet
130 m
Lot Size
130 m
Bagni
2
Kati
1
Rikonstruktuar
No
Garage
No
Ascensore
No
Commenti per i prezzi
I Diskutueshëm
Additional information
Caratteristiche proprietà
 • Scantinato
 • Piscina
 • Stanza comune
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Central Air
 • Dining Room
 • Disability Features
 • Laundry Room
 • Fireplace
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Spa/Hot Tub
Descrizione
Apartament 3+1 me qira pranë Rezidencës "Kodra e Diellit" Apartamenti ndodhet në qendër te Rezidencës "Kodra e Diellit" dhe është në katin e parë të banimit. Apartamenti është i përbërë nga 3 dhoma (dy prej të cilave dhoma gjumi dhe njëra në funksionin e studios), një dhome ndenieje (e cila ka dy mjedise: ndenien dhe ngrënien) si dhe pjesën e gatimit (e cila ndahet nga dy të parat nga nje bibliotekë komunikuese për të lejuar depërtimin e ndriçimit. Gjithashtu apartamenti është i pajisur me dy banja (njëra nga te cilat në dhomën e gjumit matrimoniale dhe tjetra në hyrje të shtëpisë. Kjo e dyta paraprihet nga një parabanjë, e pajisur me rafte që shërbejnë për veshjet e stinëve të tjera si dhe për materiale të ndryshme shtëpiake. Çdo dhomë është e pajisur me mobilim të mjaftueshëm për një familje me fëmijë. Dhoma që shërben si studio mund te përshtatet edhe si një dhomë e vogël gjumi, në rast se do të nevojitet. Shtëpia është shumë mirë e ndiçuar dhe e pajisur me sistem ngrohjeje qëndrore, i cili është vetëm elektrik. Gjithashtu apartamenti ka edhe nje vendparkimi të mbuluar. Pagesa mujore e mirëmbajtjes është rreth 40 euro në muaj dhe ajo përfshin : gjelbërimin, shërbimin e sigurisë, mirëmbajtjes së mjediseve të përbashkëta, etj. Poshtë tij është një lokal familjar, me një kënd lojrash për fëmijë. Apartamenti dhe gjithë shkalla ku ai ndodhet ka montuar një filtër uji në hyrje, i cili e pastron ujin nga ngarkesat. Në Rezidencë ofrohen shërbime mbështetëse të tilla si: supermarket, pishina (verore dhe dimërore), fitness, sallon bukurie, farmaci, fusha sportive, etj.
Çmimi 550 euro/muaj
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 199 Mostra
Nome del tuo amico *
Email del tuo amico *
Nome
La tua Email
Messaggio
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Kodra e Diellit, Per mese) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Caricamento ...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Accedi
  Nome utente
  Password
  Hai dimenticato la password? Ricorda