Quantcast

Jepet me qira apartament 1+1 në fillim të Rr. “Don, Affitto

€ 400,00 / Per mese
 • 175 m
Reference Number
RF770902
Collocazione
States
Albania
States Level 1
Qarku i Tiranes
States Level 2
Tirana
Indirizzo
Don Bosko, perballe Vizion plus
Contato
0696092993
Titolo
Jepet me qira apartament 1+1 në fillim të Rr. “Don
Proprietà per
Affitto
Condizione
Nuovo
Tipi
1+1
Tempo affitto
Per mese
Tipo proprietà
Cabin/Cottage
Çmimi m/2
€ 400,00
Square Feet
75 m
Lot Size
75 m
Bagni
1
Kati
9
Rikonstruktuar
No
Garage
No
Ascensore
Commenti per i prezzi
I Diskutueshëm
Additional information
Caratteristiche proprietà
 • Scantinato
 • Piscina
 • Stanza comune
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Central Air
 • Dining Room
 • Disability Features
 • Laundry Room
 • Fireplace
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Spa/Hot Tub
Descrizione
Jepet me qira apartament 1+1 në fillim të Rr. “Don Bosko” Apartamenti ndodhet në një nga pallatet më cilësor të zonës, përballe “Vizion Plus”. Organizohet në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, një tualet, nje depo te vogel, korridor dhe një ballkon rreth e përqark apartamentit. Ndodhet në katin e IX-ntë të një ndërtimi të ri, shumë cilësor. Apartamenti është i mobiluar në mënyrë bashkëkohore, I shtruar me parket dhe cdo dhomë është epajisur me kondicioner. Ofrohet edhe parkim në godinë.
Çmimi 400 euro/muaj
https://www.eliteproperties.al/property/3137/jepet-me-qira-apartament-1-1-n%C3%AB-fillim-t%C3%AB-rr-don-bosko?type=To%20rent
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 585 Mostra
Nome del tuo amico *
Email del tuo amico *
Nome
La tua Email
Messaggio
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Don Bosko, perballe Vizion plus, Per mese) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Caricamento ...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Accedi
  Nome utente
  Password
  Hai dimenticato la password? Ricorda