Quantcast

Jepet me qira apartament 1+1, ne Rr Nikolla Jorga, Affitto

€ 300,00 / Per mese
 • 165 m
Reference Number
RF628312
Collocazione
States
Albania
States Level 1
Qarku i Tiranes
States Level 2
Tirana
Indirizzo
myslym shyr
Contato
0693413232
Titolo
Jepet me qira apartament 1+1, ne Rr Nikolla Jorga
Proprietà per
Affitto
Condizione
Bosh pa mobiluar
Tipi
1+1
Tempo affitto
Per mese
Tipo proprietà
Cabin/Cottage
Square Feet
65 m
Lot Size
65 m
Bagni
1
Kati
4
Rikonstruktuar
No
Garage
No
Ascensore
Commenti per i prezzi
I Diskutueshëm
Additional information
Caratteristiche proprietà
 • Scantinato
 • Piscina
 • Stanza comune
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Central Air
 • Dining Room
 • Disability Features
 • Laundry Room
 • Fireplace
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Spa/Hot Tub
Descrizione
Në rrugën ''Nikolla Jorga'', jepet me qira apartament 1+1. Apartamenti është i organizuar me një dhomë ndenje dhe kuzhinë te perbashket , një dhomë gjumi, koridor, një ballkon dhe një tualet. Ndodhet ne katin e IV-të të një pallati te ri me ashensor. Apartamenti ndodhet në një zonë shumë të mirë Tiranës qe te ofron shume facilitete te nevojshme, jepet i pamobiluar, për banim ose për zyra. Cmimi 300 euro/ muaj.

 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 82 Mostra
Nome del tuo amico *
Email del tuo amico *
Nome
La tua Email
Messaggio
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, myslym shyr , Per mese) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Caricamento ...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Accedi
  Nome utente
  Password
  Hai dimenticato la password? Ricorda