Quantcast

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TEK MYSLYM SHYRI, TIR, Affitto

€ 350,00 / Per mese
 • 160 m
Reference Number
RF912668
Collocazione
States
Albania
States Level 1
Qarku i Tiranes
States Level 2
Tirana
Indirizzo
myslym shyri, tirane
Contato
0696011333
Titolo
JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TEK MYSLYM SHYRI, TIR
Proprietà per
Affitto
Tipi
1+1
Tempo affitto
Per mese
Tipo proprietà
Cabin/Cottage
Square Feet
60 m
Lot Size
60 m
Bagni
1
Kati
1
Rikonstruktuar
Garage
No
Ascensore
No
Commenti per i prezzi
I PaDiskutueshëm
Additional information
Caratteristiche proprietà
 • Scantinato
 • Piscina
 • Stanza comune
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Central Air
 • Dining Room
 • Disability Features
 • Laundry Room
 • Fireplace
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Spa/Hot Tub
Descrizione
Jepet me qira apartament 1+1 tek Myslym Shyri, pranë Soho Bar, Tiranë. Apartamenti ndodhet në katin e 1-rë, në pallat ekzistues i rinovuar. Ka lokacion perfekt dhe akses të lehtë për të dal në rrugë kryesore. Organizohet në sallon, kuzhinë + ambient ngrënie më vete, dhomë gjumi të madhe, tualet dhe verand të mbyllur me xhama. I kompletuar me të gjitha paisjet e nevojshme. Jepet me qira për 350 €/muaj.
Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni ☎️ 069 601 1333
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 144 Mostra
Nome del tuo amico *
Email del tuo amico *
Nome
La tua Email
Messaggio
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, myslym shyri, tirane, Per mese) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Caricamento ...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Accedi
  Nome utente
  Password
  Hai dimenticato la password? Ricorda