Quantcast

Super apartament 2+1 ne rrugen Fortuzi, Affitto

€ 700,00 / Per mese
 • 2100 m
Reference Number
RF212395
Collocazione
States
Albania
States Level 1
Qarku i Tiranes
States Level 2
Tirana
Indirizzo
Rruga Fortuzi, prane Qendres
Contato
0696092993
Titolo
Super apartament 2+1 ne rrugen Fortuzi
Proprietà per
Affitto
Condizione
Nuovo
Tipi
2+1
Tempo affitto
Per mese
Tipo proprietà
Cabin/Cottage
Çmimi m/2
€ 7,00
Square Feet
100 m
Lot Size
100 m
Bagni
2
Kati
3
Rikonstruktuar
No
Garage
No
Ascensore
Commenti per i prezzi
I Diskutueshëm
Additional information
Descrizione
Super apartament 2+1 I dizenjuar me arkitekt në rrugën “Fortuzi”
Jepet apartament me qera në një pallat të vogël të ri I pajisur me ashensor, me sipërfaqe 100 m2, në rrugën “Fortuzi”, pranë bulevardit “Zogu I Parë”.
Apartamenti është I sapomobiluar në mënyrë moderne me cdo gjë të re dhe I pajisur me të gjithë orenditë e nevojshme elektro-shtëpiake.
Ndodhet në katin e III-të të objektir, I cili ka dhe një oborr personal I shfrytëzueshëm nga banorët. Cdo hapësirë është e shfrytëzuar në detaj.
Zona ka akses me shumicën e rrugëvë kryesore në Tiranë.
Karakteristikat:
Dhomë ndenje + ngrënie
Dy dhoma gjumi
Dy tualete
Dy ballkone, ku njëri shërben si lavanderi.
Një korridor
Apartamenti ka sistem chiller ngrohje-frohje në të gjitha hapësirat.
Ndricim natyral I bollshëm për shkak të orientimit shumë të mirë. Instalimet elektrike dhe hidraulike shumë cilësore. Ofrohet dhe parkim në zonë pranë objektit.
Cmimi 700 euro/muaj

https://www.eliteproperties.al/property/3143/super-apartament-2-1-i-dizenjuar-me-arkitekt-n%C3%AB-rrug%C3%ABn-fortuzi?type=To%20rent
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 919 Mostra
Nome del tuo amico *
Email del tuo amico *
Nome
La tua Email
Messaggio
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Rruga Fortuzi, prane Qendres, Per mese) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Caricamento ...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Accedi
  Nome utente
  Password
  Hai dimenticato la password? Ricorda