Quantcast

Vile me qira ne Bllokun e Vilave ne Selite, Affitto

€ 1.500,00 / Per mese
 • 485 m
Reference Number
RF165855
Collocazione
States
Albania
States Level 1
Qarku i Tiranes
States Level 2
Tirana
Indirizzo
rruga Irfan Tomini
Contato
0673333382
Titolo
Vile me qira ne Bllokun e Vilave ne Selite
Proprietà per
Affitto
Tempo affitto
Per mese
Tipo proprietà
Cabin/Cottage
Square Feet
485 m
Lot Size
605 m
Rikonstruktuar
Garage
No
Ascensore
No
Additional information
Caratteristiche proprietà
 • Scantinato
 • Piscina
 • Stanza comune
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Central Air
 • Dining Room
 • Disability Features
 • Laundry Room
 • Fireplace
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Spa/Hot Tub
Descrizione
Shtepia gjendet ne nje lagje te qete te Tiranes, ne Bllokun e vilave ne Selite.
Ka nje siperfaqe ndertimi prej 485m2 dhe gjelberimi prej 120m2.
Ne te hyre do te gjeni lulishte me bar tapet, lule sezonale dhe gjithashtu eshte instaluar impianti per vaditjen e saj.
Ka fasade te sapo lyer e patinuar, ndricues bashkekohor per ne mbremje dhe sistem kamerash per sigurine tuaj.
Eshte e ndare ne 3 kate te cilat jane te organizuara ne kete menyre:
Kati pare: Sallon ndenje i bollshem, aneks gatimi, 2 dhoma dhe tualet.
Kati dyte: Sallon ndenje, aneks gatimi, 2 dhoma gjumi ku njera eshte me e madhe, tualet dhe ballkon.
Kati i trete eshte ne formen e papafingos dhe ka nje siperfaqe me te vogel prej 100m2.
Vila eshte e izoluar me sistem kapot, eshte e pajisur me dritare dopio xham termike e me grila; dhe ka dysheme te shtruar me parket.
Ofrohet e mobiluar por mund te boshatiset ne varesi te kerkesave tuaja.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 70 Mostra
Nome del tuo amico *
Email del tuo amico *
Nome
La tua Email
Messaggio
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, rruga Irfan Tomini, Per mese) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Caricamento ...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Accedi
  Nome utente
  Password
  Hai dimenticato la password? Ricorda