Quantcast

1+1 me hipoteke 55m2 tek fillimi Tregu Elektrik , Sale

€ 45.000,00
 • 155 m
Reference Number
RF189906
Collocazione
States
Albania
States Level 1
Qarku i Tiranes
States Level 2
Tirana
Indirizzo
Tregu Elektrik
Contato
0695562905
Titolo
1+1 me hipoteke 55m2 tek fillimi Tregu Elektrik
Proprietà per
Sale
Square Feet
55 m
Lot Size
55 m
Hipotek
Tipo proprietà
Cabin/Cottage
Tipi
1+1
Kati
4
Bagni
1
Ascensore
No
Garage
No
Rikonstruktuar
Additional information
Caratteristiche proprietà
 • Scantinato
 • Piscina
 • Stanza comune
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Central Air
 • Dining Room
 • Disability Features
 • Laundry Room
 • Fireplace
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Spa/Hot Tub
Descrizione
Shitet apartament 1+1 me hipoteke 55m2 tek fillimi Tregu Elektrik 45 000 Euro! Apartamenti ndodhet ne katin e katert, te nje pallati ekzistues me tulla silikate. Ka nje hapesire prej 55m2, i organizuar ne nje sallon, nje ambient gatimi, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Preferohen bleres me cash, por edhe me kredi. Ka orientim jug dhe ndricim te mire natyral. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone kontaktoni Tean +355695562905
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 130 Mostra
Nome del tuo amico *
Email del tuo amico *
Nome
La tua Email
Messaggio
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Tregu Elektrik) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Caricamento ...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Accedi
  Nome utente
  Password
  Hai dimenticato la password? Ricorda