Quantcast

3+1 Kinostudio 90m2 pallat i ri 60000 euro!, Sale

€ 60.000,00
 • 190 m
Reference Number
RF120774
Collocazione
States
Albania
States Level 1
Qarku i Tiranes
States Level 2
Tirana
Indirizzo
Kinostudio
Contato
0695562905
Titolo
3+1 Kinostudio 90m2 pallat i ri 60000 euro!
Proprietà per
Sale
Square Feet
90 m
Lot Size
90 m
Hipotek
Tipo proprietà
Cabin/Cottage
Tipi
3+1
Kati
5
Bagni
1
Ascensore
Garage
No
Rikonstruktuar
Additional information
Caratteristiche proprietà
 • Scantinato
 • Piscina
 • Stanza comune
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Central Air
 • Dining Room
 • Disability Features
 • Laundry Room
 • Fireplace
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Spa/Hot Tub
Descrizione
Shitet apartament 3+1, 90 m2, 60000 Euro me hipoteke tek rruga Myslym Keta, perballe me Kinosdudion! Apartamenti ndodhet ne katin e peste banim. Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome ndjene, nje kuzhine, tre dhoma gjumi , nje koridor shperndares, dhe 1 tualet me dritare. Apartamenti ka ndricim te mire natyral dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per vizite ne prone kontaktoni agjentin +355695562905
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 165 Mostra
Nome del tuo amico *
Email del tuo amico *
Nome
La tua Email
Messaggio
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Kinostudio) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Caricamento ...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Accedi
  Nome utente
  Password
  Hai dimenticato la password? Ricorda