Quantcast

APARTAMENT 1+1 PËR SHITJE NË UNAZËN E RE, Sale

€ 43.000,00
 • 77 m
Reference Number
RF691827
Collocazione
States
Albania
Contato
0692181778
Titolo
APARTAMENT 1+1 PËR SHITJE NË UNAZËN E RE
Proprietà per
Sale
Square Feet
77 m
Lot Size
83 m
Hipotek
No
Tipo proprietà
Cabin/Cottage
Condizione
Nuovo
Kati
5
Ascensore
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Caratteristiche proprietà
 • Scantinato
 • Piscina
 • Stanza comune
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Central Air
 • Dining Room
 • Disability Features
 • Laundry Room
 • Fireplace
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Spa/Hot Tub
Descrizione
Shitet apartament 1+1 në unazën e re ,,afër me rrugën kryesore,në proçes hipotekimi,planimetri të rregullt dhe një pozicionim shumë të mirë.
Për më shumë informacion ose për një vizitë në pronë na kontaktoni.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 1685 Mostra
Nome del tuo amico *
Email del tuo amico *
Nome
La tua Email
Messaggio
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Caricamento ...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Accedi
  Nome utente
  Password
  Hai dimenticato la password? Ricorda