Quantcast

Apartament 1+1 te Kompleksi Home-Plan,afer 21-shit, Sale

€ 81.100,00
 • 169,3 m
Reference Number
RF480088
Collocazione
States
Albania
Indirizzo
Kompleksi Home-Plan,afer 21-Dhjetorit
Contato
0694370227
Titolo
Apartament 1+1 te Kompleksi Home-Plan,afer 21-shit
Proprietà per
Sale
Çmimi m/2
€ 1.000,00
Square Feet
69,3 m
Lot Size
81,1 m
Hipotek
Tipo proprietà
Cabin/Cottage
Tipi
1+1
Condizione
Nuovo
Kati
9
Bagni
1
Ascensore
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Anno di Construzione
2014
Additional information
Caratteristiche proprietà
 • Scantinato
 • Piscina
 • Stanza comune
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Central Air
 • Dining Room
 • Disability Features
 • Laundry Room
 • Fireplace
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Spa/Hot Tub
Descrizione
Apartamenti ndodhet në katin e 9-të në objektin “Eagle in flight” projektuar nga arkitekti me fame botërore Daniel Libeskind.Ky objekt është pjesë e kompleksit ”Home Plan”, projekti i të cilit tejkalon konceptin e rezidencës tradicionale duke dhënë dritë, hapësirë dhe individualitet banorëve të saj.
Organizimi: korridor hyrës dhe shpërndarës, zona e ditës me ambjentin e ndenjes, gatimit dhe ngrënies,e ndricuar nga një vetrate e madhe e ballkonit frances, dhomë gjumi me hapësirë te bollshme, tualet me dritare totalisht i plotësuar nga pllaka dhe hidro-sanitare moderne.
Vlera të shtuara: fasada dhe dritare termike për kushte optimale të temperaturës së brendshme në apartament, sistemime dhe hapësira të gjelbëruara, ujë 24 orë, miëmbajtje të ambjenteve të përbashkëta dhe komunitet i përzgjedhur.

Na kontaktoni për një vizitë në pronë: 0694370227
HABITAT Real Estate Experts, Orari 09.00-21.00
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 94 Mostra
Nome del tuo amico *
Email del tuo amico *
Nome
La tua Email
Messaggio
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Kompleksi Home-Plan,afer 21-Dhjetorit) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Caricamento ...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Accedi
  Nome utente
  Password
  Hai dimenticato la password? Ricorda