Quantcast

Apartament 2+1 60m2 Insitut, Sale

€ 35.000,00
 • 160 m
Reference Number
RF150649
Collocazione
States
Albania
States Level 1
Qarku i Tiranes
States Level 2
Tirana
Indirizzo
Institut
Contato
0697518286
Titolo
Apartament 2+1 60m2 Insitut
Proprietà per
Sale
Square Feet
60 m
Lot Size
60 m
Hipotek
Tipo proprietà
Cabin/Cottage
Tipi
1+1
Condizione
Nuovo
Kati
5
Bagni
1
Ascensore
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Caratteristiche proprietà
 • Scantinato
 • Piscina
 • Stanza comune
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Central Air
 • Dining Room
 • Disability Features
 • Laundry Room
 • Fireplace
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Spa/Hot Tub
Descrizione
Shitet 1+1,60m2,35000 euro,i mobiluar ne Insitut!Apartamenti ndodhet ne katin e 5 banim te nje pallati te ri,me ashensor dhe punime shume cilesore.Pallati ndodhet prane rruges dhe ne zone me te gjitha facilitetet e nje jetese komode.Apartamenti eshte i organizuar ne nje koridor shperndares,nje sallon ndenje + kuzhina, nje dhome gjumi,nje tualet dhe nje ballkon.Pallati eshte i ri dhe eshte ne proces legalizimi.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 120 Mostra
Nome del tuo amico *
Email del tuo amico *
Nome
La tua Email
Messaggio
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Institut) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Caricamento ...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Accedi
  Nome utente
  Password
  Hai dimenticato la password? Ricorda