Quantcast

Apartament 2+1 65m2, 52000€ ne Kombinat!, Sale

€ 52.000,00
 • 65 m
Reference Number
RF102285
Collocazione
States
Albania
Indirizzo
Kombinat
Contato
0695562905
Titolo
Apartament 2+1 65m2, 52000€ ne Kombinat!
Proprietà per
Sale
Square Feet
65 m
Lot Size
65 m
Hipotek
No
Tipo proprietà
Cabin/Cottage
Ascensore
No
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Descrizione
Shitet Apartament 1+1 65m2, 52000€ ne Kombinat! Apartamenti ndodhet ne qender te Kombinatit, shume prane lulishtes. Eshte i organizuar ne dy dhoma, nje ambient gatimi , 1 tualet dhe nje korridor.Gezon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe ka drejtim jug-lindje. Eshte i pershtatshem per tu perdorur si aktivitet biznesi, nje pjese te shpenzimeve i mbulon pronari! Cmimi okazion per zonen ku ndodhet apartamenti. Per nje vizite ne prone kontakto Tean +355695562905
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 322 Mostra
Nome del tuo amico *
Email del tuo amico *
Nome
La tua Email
Messaggio
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Kombinat) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Caricamento ...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Accedi
  Nome utente
  Password
  Hai dimenticato la password? Ricorda