Quantcast

Apartament 2+1 96m2 Vasil Shanto, Sale

€ 96.000,00
 • 96 m
Reference Number
RF119495
Collocazione
States
Albania
States Level 1
Qarku i Tiranes
States Level 2
Tirana
Indirizzo
Vasil Shanto
Contato
0697518286
Titolo
Apartament 2+1 96m2 Vasil Shanto
Proprietà per
Sale
Square Feet
96 m
Lot Size
96 m
Hipotek
No
Tipo proprietà
Cabin/Cottage
Tipi
2+1
Ascensore
No
Garage
No
Rikonstruktuar
Additional information
Caratteristiche proprietà
 • Scantinato
 • Piscina
 • Stanza comune
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Central Air
 • Dining Room
 • Disability Features
 • Laundry Room
 • Fireplace
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Spa/Hot Tub
Descrizione
Shitet apartament 2+1 96m2 me hipoteke tek Vasil Shanto 96000 Euro! Apartamenti ka nje hapesire prej 96m2 dhe ndodhet prane ures se Vasil Shantos. Eshte i organizuar ne nje sallon, nje ambient gatimi, nje tualet, nje ballkon, dy dhoma gjumi. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati ekzistues me tulla te bardha silikate. Ka orientim jug-lindje , dhe ndricim te mire natyral. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe mund te shitet edhe me kredi. Eshte i restauruar se fundmi. Per nje vizite ne prone kontaktoni
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 135 Mostra
Nome del tuo amico *
Email del tuo amico *
Nome
La tua Email
Messaggio
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Vasil Shanto) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Caricamento ...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Accedi
  Nome utente
  Password
  Hai dimenticato la password? Ricorda