Apartament 2+1, Stacioni Trenit , Sale, Tirana

€ 80.000
  • 65 m
Reference Number
RF573359
Collocazione
States
Albania
Paese
Tirana
Cita
Tiranë
Indirizzo
Stacioni Trenit
Contato
0696961697
Titolo
Apartament 2+1, Stacioni Trenit
Proprietà per
Sale
Square Feet
65 m
Lot Size
65 m
Tipo proprietà
Cabin/Cottage
Tipi
2+1
Ascensore
No
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Descrizione
Objekti ndodhet në rrugën e Barrikadave, Stacioni i Trenit, në katin e 5 të një pallati ekzistues, orientim Lindje-Perëndim. Apartamenti përbëhet nga salloni, 2 dhoma gjumi, dhome studimi, tualet me ajrim dhe 2 ballkone. Ka dy kondicionerë dhe tarracë të shfrytëzueshme nga banorët e apartamentit. Shitet plotësisht i mobiluar dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

Për ta vizituar na kontaktoni.
  • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
    • Vlerësimi i tanishëm: 0
    • Totali votave: 0
  • Raporto probleme në njoftim
  • Skano QR Code Skano QR Code
  • 169 Mostra
Kushtet e Kredisë
Shuma e Kredisë
Kohëzgjatja
Vite/Muaj
Norma Interesit
%
Data e parë e pagesës
Reset
Pagesat
Plotësoni në formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Programi per shlyerjen e Kredise
Nuk ka komente të shtuara
Please sign in or sign up to post comments
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, Stacioni Trenit ) via Google street view due to Google street view doesn't have data for this address.
Enter your report
Messaggio *
Accedi
Nome utente
Password
Hai dimenticato la password? Ricorda