Apartament 3+1, prane shkolles 1 Maji, Sale, Tirana

€ 77.000
  • 96 m
Reference Number
RF161694
Collocazione
States
Albania
Paese
Tirana
Cita
Tiranë
Indirizzo
prane shkolles 1 Maji
Contato
0693389742
Titolo
Apartament 3+1, prane shkolles 1 Maji
Proprietà per
Sale
Square Feet
96 m
Lot Size
96 m
Tipo proprietà
Cabin/Cottage
Tipi
3+1
Kati
5
Ascensore
No
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Descrizione
Apartamenti ndodhet pranë shkollës `1Maji`, një zonë e preferuar dhe e sigurtë. Ndodhet në katin e pestë të një pallati ekzistues me punime shumë të mira. Dhomat kanë një organizim harmonik dhe shpërndahen me njëra-tjetrën nëpërmjet korridorit. Apartamenti disponon sallonin e bollshëm, kuzhina plotësisht e kompletuar, 3 dhoma gjumi, tualetin dhe ballkonin. Ambjenti është shumë i investuar me pajisje bashkëkohore dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

Për ta vizituar na kontaktoni.
  • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
    • Vlerësimi i tanishëm: 0
    • Totali votave: 0
  • Raporto probleme në njoftim
  • Skano QR Code Skano QR Code
  • 119 Mostra
Kushtet e Kredisë
Shuma e Kredisë
Kohëzgjatja
Vite/Muaj
Norma Interesit
%
Data e parë e pagesës
Reset
Pagesat
Plotësoni në formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Programi per shlyerjen e Kredise
Nuk ka komente të shtuara
Please sign in or sign up to post comments
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, prane shkolles 1 Maji ) via Google street view due to Google street view doesn't have data for this address.
Enter your report
Messaggio *
Accedi
Nome utente
Password
Hai dimenticato la password? Ricorda