Apartament ne shitje 3+1, Sale

€ 140.000
 • 2156 m
Reference Number
RF768481
Titolo
Apartament ne shitje 3+1
Proprietà per
Sale
Çmimi m/2
€ 900
Square Feet
156 m
Lot Size
160 m
Tipo proprietà
House
Tipi
3+1
Condizione
Nuovo
Kati
8
Bagni
2
Ascensore
Garage
No
Rikonstruktuar
Anno di Construzione
2004
Additional information
Caratteristiche proprietà
 • Scantinato
 • Piscina
 • Stanza comune
 • Telefon
 • Central Air
 • Dining Room
 • Disability Features
 • Laundry Room
 • Fireplace
 • Spa/Hot Tub
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
Descrizione
Punimet jane cilesore.
Ato perfshijne: a. Punimet hidraulike b. Banjat jane te reja me veshje te reja edhe hidrosanitare Grohe c. Duralumin supertermik triplex d. Sistem ftohje-ngrohje me sistem inverter e. Parket dru Veko ne te gjithe siperfaqen. f. Dyert e brendshme prej druri. g. Kuzhina 8m lineare e vendosur e paperdorur. gj. Sisteme elektrik cilesor i rindertua. o. Punime gipsi ne gjithe siperfaqen e shtepis. p.Ndricim LED te fshehur nga Alba Electrica. q. Tarac e shfrytezuar nga Banori me sip 156m, e rrethuar per arsyje sigurie.
Mobilimi eshte bere ne zyre arkitektesh.
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim
 • 138 Mostra
Kushtet e Kredisë
Shuma e Kredisë
Kohëzgjatja
Vite/Muaj
Norma Interesit
%
Data e parë e pagesës
Reset
Pagesat
Plotësoni në formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Programi per shlyerjen e Kredise
Nuk ka komente të shtuara
Please sign in or sign up to post comments
We were unable to find the requested address () via Google street view due to Google street view doesn't have data for this address.
Enter your report
Messaggio *
Accedi
Nome utente
Password
Hai dimenticato la password? Ricorda