Apartamnet 2+1, Ali Demi , Sale, Tirana

€ 66.000
  • 87 m
Reference Number
RF177866
Collocazione
States
Albania
Paese
Tirana
Cita
Tiranë
Indirizzo
Ali Demi
Titolo
Apartamnet 2+1, Ali Demi
Proprietà per
Sale
Square Feet
87 m
Lot Size
87 m
Tipo proprietà
Cabin/Cottage
Tipi
2+1
Kati
2
Ascensore
No
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Descrizione
Objekti ndodhet në Rrugën Idriz Dollaku në katin e 3 të një pallati me punim shumë cilësor. Apartamenti shitet plotësisht i mobilur dhe ka organizim shumë të mirë të dhomave. Përbëhet nga salloni i arreduar bukur, dy dhomat e gjumit, dy tualete dhe ballkoni.

Për ta vizituar na kontaktoni.
    • Vlerësimi i tanishëm: 0
    • Totali votave: 0
  • Raporto probleme në njoftim
  • 55 Mostra
Kushtet e Kredisë
Shuma e Kredisë
Kohëzgjatja
Vite/Muaj
Norma Interesit
%
Data e parë e pagesës
Reset
Pagesat
Plotësoni në formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Programi per shlyerjen e Kredise
Nuk ka komente të shtuara
Please sign in or sign up to post comments
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, Ali Demi) via Google street view due to Google street view doesn't have data for this address.
Enter your report
Messaggio *
Accedi
Nome utente
Password
Hai dimenticato la password? Ricorda